To jedyne takie miejsce we Wrocławiu

2024-05-14 07:42:30(ost. akt: 2024-05-14 07:54:24)
Ten taras jest dostępny nie tylko dla hotelowych gosci

Ten taras jest dostępny nie tylko dla hotelowych gosci

Autor zdjęcia: Materiał prasowy

The Bridge Sky Bar to nowy lokal z pięknym widokiem. Jest położony w samym sercu Ostrowa Tumskiego na 6 piętrze hotelu The Bridge Wrocław. Otwarcie już wkrótce.
Co istotne, Sky Bar nie będzie przestrzenią stworzoną jedynie dla gości hotelowych. Ma być miejscem, które będzie do dyspozycji także dla turystów oraz amatorów pięknych widoków. Jak zapowiadają właściciele - ma łączyć odwiedzających Wrocław turystów ze społecznością lokalną.

W podniebnym lokalu nie będą prowadzone rezerwacje stolików: miejsce będzie działało w myśl zasady: kto pierwszy, ten lepszy. To lokal idealny na wiosenne i letnie spotkania towarzyskie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór we dwoje. Atrakcją będą autorskie koktajle inspirowane zodiakalnymi gwiazdozbiorami, muzyka i zachwycające zachody słońca.

- Chcieliśmy, by niebo i gwiazdy, które możemy obserwować z tarasu naszego hotelu, były obecne także w samym menu. Napoje dostępne są zarówno w wersji alkoholowej, jak i bezalkoholowej. Nie zabraknie też klasycznych i dobrze znanych propozycji, idealnych na wiosenne oraz letnie wieczory - zapowiada Łukasz Chmielewski, z Food & Beverages Manager

The Bridge Sky Bar będzie otwarty od czwartku do soboty w godz. 18:00-22:00.