W jednej z polskich szkół padły strzały! 15-latek w szpitalu

2024-05-06 16:57:50(ost. akt: 2024-05-06 18:04:06)

Autor zdjęcia: Facebook

O sprawie poinformował portal rmf24.pl. Jak informuje serwis, w poniedziałek, 6 maja, doszło do strzelaniny na terenie jednej ze szkół w Łomży.
Strzały padły dziś przed południem na terenie Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży. Uczeń tej szkoły został trafiony z wiatrówki. 15-latek ma rany głowy i łydki. Przetransportowano go natychmiast do szpitala w Białymstoku.

Informacje o strzelaninie potwierdza rzecznik prasowy, starszy inspektor Zespołu Komunikacji Społecznej, Urszula Brulińska. Na miejscu pracują technicy policyjni. Broń z której strzelano została zabezpieczona.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nastolatka postrzelił inny uczeń "Mechanika". Według informacji, które zgromadziła policja, nastolatek strzelał najpierw w klasie, a potem przez okno.

Zatrzymano jedną osobę, która może mieć związek ze strzelaniną. Policja bada okoliczności.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. olsztyniak #3114619 6 maj 2024 20:59

    Proponuję uważnie przeczytać ustawę o broni i amunicji. Wiatrówka to nie broń. Jeżeli już coś piszecie to piszcze rzetelnie, rocaz częściej pojawiają się takie teksty żeby wzbudzić w jak największej grupie społeczności odrazę do broni? Wiatrówkę można kupić na wielu portalach internetowch, broni się już tak nie kupie dlatego proszę nie mieszać ludziom w głowach.

    odpowiedz na ten komentarz